-13%

Люстра с 27 стеклянными плафонами, патрон G4, белый
4 491 ₴
3 907,17 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0003364
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал люстри: метал
Матеріал плафона: скло
Діаметр: 1000 мм
Висота (макс): 700мм
Центральна (осьова ) трубка: 200+300мм
Тип кріплення - стельове коло
Кріплення до стелі колір - білий (діаметр 120мм)
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 27 ламп G4 (220v)
В комплекті лампочка G4 1W - в подарунок
Матеріал плафона: скло
Діаметр: 1000 мм
Висота (макс): 700мм
Центральна (осьова ) трубка: 200+300мм
Тип кріплення - стельове коло
Кріплення до стелі колір - білий (діаметр 120мм)
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 27 ламп G4 (220v)
В комплекті лампочка G4 1W - в подарунок
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекті лампочка G4 1W | в подарунок |
| Висота (макс) | 700мм |
| Диаметр | 1000 мм |
| Источник света | 27 ламп G4 (220v) |
| Количество ламп | 27 |
| Комплектація лампою | Да |
| Кріплення до стелі колір | білий (діаметр 120мм) |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Тип крепежа | стельове коло |
| Тип светильника | підвісний на стрижні |
| Цвет корпуса | Белый |
| Центральна (осьова ) трубка | 200+300мм |
| Цоколь | G4 |
Информация для заказа
- Цена: 3 907,17 ₴

