-13%

Люстра с 7 стеклянными плафонами, патрон G9, черный
4 083 ₴
3 552,21 ₴
- В наличии
- Код: SLF0003546
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: чорний + чорний
Кількість плафонів - 7
Розміри плафонів: 100 мм, 120 мм, 150 мм.
Розмір люстри - 900*300 мм
Висота регулюється: максимум 1250 мм
Кріплення: 500*50*20
Джерело світла - 7 ламп G9 + LED 12 W 4000K
Комплектація лампочками: немає
Колір люстри: чорний + чорний
Кількість плафонів - 7
Розміри плафонів: 100 мм, 120 мм, 150 мм.
Розмір люстри - 900*300 мм
Висота регулюється: максимум 1250 мм
Кріплення: 500*50*20
Джерело світла - 7 ламп G9 + LED 12 W 4000K
Комплектація лампочками: немає
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светильника | Подвесной |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Висота регулюється | максимум 1250 мм |
| Дiаметр плафону, мм | 100+120+150 |
| Источник света | 7 ламп G9 + LED 12 W 4000K |
| Количество ламп | 7 |
| Колір люстри | чорний + чорний |
| Комплектація лампочками | немає |
| Комплектація лампою | Нет |
| Крепеж | 500*50*20 |
| Кількість плафонів | 7 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Матеріал плафона | скло |
| Розмір люстри | 900*300 мм |
| Розміри плафонів | 100 мм, 120 мм, 150 мм. |
| Тип крепежа | стельова планка |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цоколь | G9 |
Информация для заказа
- Цена: 3 552,21 ₴



