-13%

Люстра с 8 стеклянными плафонами, патрон G9, черный/белый
3 756 ₴
3 267,72 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0003632
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: чорний + бронза + білий
Плафон: 120мм (скло)
Висота (макс.): 800мм (дві трубочки 200мм та 400мм)
Діаметр: 980мм
Кріплення до стелі: 115х25мм
Джерело світла: 8 ламп G9
Максимальна потужність лампочки: 40 Ватт
Комплектація лампочками: немає
Колір люстри: чорний + бронза + білий
Плафон: 120мм (скло)
Висота (макс.): 800мм (дві трубочки 200мм та 400мм)
Діаметр: 980мм
Кріплення до стелі: 115х25мм
Джерело світла: 8 ламп G9
Максимальна потужність лампочки: 40 Ватт
Комплектація лампочками: немає
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (макс.) | 800мм (дві трубочки 200мм та 400мм) |
| Дiаметр плафону, мм | 120 |
| Диаметр | 980мм |
| Источник света | 8 ламп G9 |
| Количество ламп | 8 |
| Колір люстри | чорний + бронза + білий |
| Комплектація лампочками | немає |
| Комплектація лампою | Нет |
| Кріплення до стелі | 115х25мм |
| Максимальная мощность лампочки | 40 Ватт |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Матеріал плафона | скло |
| Плафон | 120мм (скло) |
| Тип крепежа | стельове коло |
| Тип светильника | підвісний на стрижні |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цоколь | G9 |
Информация для заказа
- Цена: 3 267,72 ₴


