-13%

Светильник подвесной патрон E27, хром/черный
1 307 ₴
1 137,09 ₴
- В наличии
- Код: SLF0003741
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал — метал + скло
Колір - хром + чорний
Кількість плафонів — 1
Діаметр плафону— 200 мм
Розмір — 480*290 мм
Тип кріплення — стельове коло
Матеріал кріплення — метал
Колір кріплення — хром
Джерело світла — 1 лампа Е27
Максимальна потужність лампочки — 40 W
Можливість використання лампи LED, світлодіодна, енергозберігаюча.
Колір - хром + чорний
Кількість плафонів — 1
Діаметр плафону— 200 мм
Розмір — 480*290 мм
Тип кріплення — стельове коло
Матеріал кріплення — метал
Колір кріплення — хром
Джерело світла — 1 лампа Е27
Максимальна потужність лампочки — 40 W
Можливість використання лампи LED, світлодіодна, енергозберігаюча.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светильника | Подвесной |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Дiаметр плафону, мм | 200 |
| Діаметр плафону | 200 мм |
| Источник света | 1 лампа Е27 |
| Количество ламп | 1 |
| Колір кріплення | хром |
| Кількість плафонів | 1 |
| Максимальная мощность лампочки | 40 W |
| Материал | метал + скло |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Размер | 480*290 мм |
| Тип крепежа | стельове коло |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цоколь | E27 |
Информация для заказа
- Цена: 1 137,09 ₴



