-13%

Люстра с 6 стеклянными плафонами, патрон G9, черный/белый
2 450 ₴
2 131,50 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0004063
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Люстра в стилі модерн 761J2023-6 BK+WH
Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: чорний
Колір плафонів: білий
Плафон: 100 мм (скло)
Довжина люстри: 820 мм
Висота (макс.): 710 мм (три трубочки: 200мм + 200мм + 300мм)
Кріплення до стелі: 350х50х25мм
Джерело світла: 6 ламп G9
Комплектація лампочками: немає
Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: чорний
Колір плафонів: білий
Плафон: 100 мм (скло)
Довжина люстри: 820 мм
Висота (макс.): 710 мм (три трубочки: 200мм + 200мм + 300мм)
Кріплення до стелі: 350х50х25мм
Джерело світла: 6 ламп G9
Комплектація лампочками: немає
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (макс.) | 710 мм (три трубочки: 200мм + 200мм + 300мм) |
| Дiаметр плафону, мм | 100 |
| Довжина люстри | 820 мм |
| Источник света | 6 ламп G9 |
| Количество ламп | 6 |
| Колір люстри | чорний |
| Колір плафонів | білий |
| Комплектація лампочками | немає |
| Комплектація лампою | Нет |
| Кріплення до стелі | 350х50х25мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Матеріал плафона | скло |
| Наявність пульта | Нет |
| Плафон | 100 мм (скло) |
| Тип крепежа | стельова планка |
| Тип светильника | підвісний на стрижні |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цоколь | G9 |
Информация для заказа
- Цена: 2 131,50 ₴


