-13%

Люстра с 3 стеклянными плафонами (500), патрон E27, хром/черный
2 368 ₴
2 060,16 ₴
- В наличии
- Код: SLF0004176
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал - метал + скло
Колір - хром + чорний
Кількість плафонів - 3
Розмір - 150 мм
Тип кріплення - стельова планка 500мм
Матеріал кріплення - метал
Колір кріплення - хром
Джерело світла - 3 Е27 лампи
Максимальна потужність лампочки - 40 W
Можливість використання лампи LED, світлодіодна енергозберігаюча.
Колір - хром + чорний
Кількість плафонів - 3
Розмір - 150 мм
Тип кріплення - стельова планка 500мм
Матеріал кріплення - метал
Колір кріплення - хром
Джерело світла - 3 Е27 лампи
Максимальна потужність лампочки - 40 W
Можливість використання лампи LED, світлодіодна енергозберігаюча.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Дiаметр плафону, мм | 150 |
| Источник света | 3 Е27 лампи |
| Количество ламп | 3 |
| Колір кріплення | хром |
| Комплектація лампою | Нет |
| Кількість плафонів | 3 |
| Максимальная мощность лампочки | 40 W |
| Материал | метал + скло |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Размер | 150 мм |
| Тип крепежа | стельова планка 500мм |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цоколь | E27 |
Информация для заказа
- Цена: 2 060,16 ₴


