-13%

Люстра с 45 стеклянными плафонами, патрон G4, золотой/коричневый
6 941 ₴
6 038,67 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0004233
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: золотий+коричневий
Діаметр: 1020 мм
Висота (макс): 700мм
Центральна (осьова ) трубка: 200+300мм
Тип кріплення: стельове коло
Кріплення до стелі колір: золото (діаметр 120мм)
Матеріал кріплення: метал
Джерело світла: 45 ламп G4 (220v)
В комплекті лампочка G4 1W (в подарунок)
Колір люстри: золотий+коричневий
Діаметр: 1020 мм
Висота (макс): 700мм
Центральна (осьова ) трубка: 200+300мм
Тип кріплення: стельове коло
Кріплення до стелі колір: золото (діаметр 120мм)
Матеріал кріплення: метал
Джерело світла: 45 ламп G4 (220v)
В комплекті лампочка G4 1W (в подарунок)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет плафона | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекті лампочка | G4 1W (в подарунок) |
| Висота (макс) | 700мм |
| Диаметр | 1020 мм |
| Источник света | 45 ламп G4 (220v) |
| Количество ламп | 45 |
| Колір люстри | золотий+коричневий |
| Комплектація лампою | Да |
| Кріплення до стелі колір | золото (діаметр 120мм) |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Матеріал плафона | скло |
| Тип крепежа | стельове коло |
| Тип светильника | підвісний на стрижні |
| Цвет корпуса | золото |
| Центральна (осьова ) трубка | 200+300мм |
| Цоколь | G4 |
Информация для заказа
- Цена: 6 038,67 ₴


