-13%

Люстра с 24 стеклянными плафонами, патрон G9, черный/белый
9 962 ₴
8 666,94 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0004243
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: чорний + білий
Кількість плафонів: 24
Розміри плафонів: 100 мм, 120 мм, 150 мм.
Розмір люстри: 1150*300 мм
Висота (макс.): 1300 мм
Тип кріплення: 1 стельове коло + 2 фіксатори
Діаметр стельового кола - 100 мм
Діаметр фіксаторів - 15 мм
Матеріал кріплення: метал
Джерело світла: 24 лампи G9
Комплектація лампочками: немає
Розмір упаковки: 102х102х21 (см)
Колір люстри: чорний + білий
Кількість плафонів: 24
Розміри плафонів: 100 мм, 120 мм, 150 мм.
Розмір люстри: 1150*300 мм
Висота (макс.): 1300 мм
Тип кріплення: 1 стельове коло + 2 фіксатори
Діаметр стельового кола - 100 мм
Діаметр фіксаторів - 15 мм
Матеріал кріплення: метал
Джерело світла: 24 лампи G9
Комплектація лампочками: немає
Розмір упаковки: 102х102х21 (см)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светильника | Подвесной |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (макс.) | 1300 мм |
| Дiаметр плафону, мм | 100+120+150 |
| Діаметр стельового кола | 100 мм |
| Діаметр фіксаторів | 15 мм |
| Источник света | 24 лампи G9 |
| Количество ламп | 24 |
| Колір люстри | чорний + білий |
| Комплектація лампочками | немає |
| Комплектація лампою | Нет |
| Кількість плафонів | 24 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Матеріал плафона | скло |
| Розмір люстри | 1150*300 мм |
| Розмір упаковки | 102х102х21 (см) |
| Розміри плафонів | 100 мм, 120 мм, 150 мм. |
| Тип крепежа | 1 стельове коло + 2 фіксатори |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цоколь | G9 |
Информация для заказа
- Цена: 8 666,94 ₴



