-13%

Люстра с 5 металлическими плафонами, патрон E27, черный
3 185 ₴
2 770,95 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0004257
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: чорний
Діаметр люстри: 700мм
Висота люстри: 430мм
Довжина осьової трубки: 200мм
Кількість плафонів - 5
Розмір плафона - 220x85мм
Тип кріплення - стельове коло 140 мм
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 5 лампи Е27
Колір люстри: чорний
Діаметр люстри: 700мм
Висота люстри: 430мм
Довжина осьової трубки: 200мм
Кількість плафонів - 5
Розмір плафона - 220x85мм
Тип кріплення - стельове коло 140 мм
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 5 лампи Е27
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота люстри | 430мм |
| Довжина осьової трубки | 200мм |
| Діаметр люстри | 700мм |
| Источник света | 5 лампи Е27 |
| Количество ламп | 5 |
| Колір люстри | чорний |
| Комплектація лампою | Нет |
| Кількість плафонів | 5 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | метал |
| Розмір плафона | 220x85мм |
| Тип крепежа | стельове коло 140 мм |
| Тип светильника | підвісний на стрижні |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цоколь | E27 |
Информация для заказа
- Цена: 2 770,95 ₴

