-13%

Люстра с 3 металлическими плафонами (300), патрон E27, бронза/белый
1 797 ₴
1 563,39 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0004276
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: бронза + білий
Кількість плафонів: 3
Плафон: 150х150мм
Ширина плафона: 150 мм
Кріплення до стелі: коло 300мм
Матеріал кріплення: метал
Джерело світла: 3 лампи Е27
Максимальна потужність лампочки: 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: немає
Тип люстри: підвісна
Колір люстри: бронза + білий
Кількість плафонів: 3
Плафон: 150х150мм
Ширина плафона: 150 мм
Кріплення до стелі: коло 300мм
Матеріал кріплення: метал
Джерело світла: 3 лампи Е27
Максимальна потужність лампочки: 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: немає
Тип люстри: підвісна
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Накаливания |
| Тип светильника | Подвесной |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Источник света | 3 лампи Е27 |
| Количество ламп | 3 |
| Колір люстри | бронза + білий |
| Комплектація лампочками | немає |
| Кріплення до стелі | коло 300мм |
| Кількість плафонів | 3 |
| Максимальная мощность лампочки | 60 Ватт |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | метал |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Плафон | 150х150мм |
| Тип крепежа | стельове коло |
| Тип люстры | Подвесная |
| Цвет корпуса | Бронза |
| Цоколь | E27 |
| Ширина плафона | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 563,39 ₴

