-13%

Настенное бра 3W, 4000K, черный
1 144 ₴
995,28 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0004317
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світлодіодний настінний світильник
Матеріал - метал
Колір - чорний
Довжина - 470 мм
Плафон - 30*110 мм
Основа (внутрішня) - 90мм
Основа (верх) - 105мм
Матеріал кріплення - метал
Колір кріплення - чорний
Джерело світла - світлодіоди (LED)
Потужність - 3 W
Колірна температура - 4000К
З вимикачем
Матеріал - метал
Колір - чорний
Довжина - 470 мм
Плафон - 30*110 мм
Основа (внутрішня) - 90мм
Основа (верх) - 105мм
Матеріал кріплення - метал
Колір кріплення - чорний
Джерело світла - світлодіоди (LED)
Потужність - 3 W
Колірна температура - 4000К
З вимикачем
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светильника | Настенный |
| Цвет | Черный |
| Цветовая температура | 4000К |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 470 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Источник света | світлодіоди (LED) |
| Количество ламп | 1 |
| Колір кріплення | чорний |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал кріплення | метал |
| Мощность | 3 W |
| Основа (верх) | 105мм |
| Основа (внутрішня) | 90мм |
| Плафон | 30*110 мм |
| Потужність, W | 3W |
| Температура світла, К | 4000K |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 995,28 ₴

