-13%

Люстра с 3 стеклянными плафонами (200), патрон G9, черный/белый
2 123 ₴
1 847,01 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0004427
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стельовий світильник 761X1203F-3 BK+WH (200)
Колір: чорний + білий
Матеріал: метал + скло
Діаметр плафона: 120мм
Діаметр стельового кріплення: 200мм
Діаметр світильника: 300мм
Висота: 150мм
Джерело світла: 3 лампи G9
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: Немає
Колір: чорний + білий
Матеріал: метал + скло
Діаметр плафона: 120мм
Діаметр стельового кріплення: 200мм
Діаметр світильника: 300мм
Висота: 150мм
Джерело світла: 3 лампи G9
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: Немає
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Накаливания |
| Тип светильника | Потолочный |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 150мм |
| Дiаметр плафону, мм | 120 |
| Діаметр плафона | 120мм |
| Діаметр світильника | 300мм |
| Діаметр стельового кріплення | 200мм |
| Источник света | 3 лампи G9 |
| Количество ламп | 3 |
| Комплектація лампочками | немає |
| Комплектація лампою | Нет |
| Материал | метал + скло |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал плафона | скло |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Тип крепежа | стельове коло |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цоколь | G9 |
Информация для заказа
- Цена: 1 847,01 ₴


