-13%

Люстра с 6 стеклянными плафонами, патрон E27, черный/коричневый
2 940 ₴
2 557,80 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0004458
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: чорний
Колір плафона: коричневий
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 6
Висота люстри – регулюється
Довжина люстри – 1150 мм
Розмір кріплень до стелі – 100 мм (2 шт.)
Джерело світла - 6 ламп Е27
Максимальна потужність лампочки 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Тип люстри – підвісна
Колір люстри: чорний
Колір плафона: коричневий
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 6
Висота люстри – регулюється
Довжина люстри – 1150 мм
Розмір кріплень до стелі – 100 мм (2 шт.)
Джерело світла - 6 ламп Е27
Максимальна потужність лампочки 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Тип люстри – підвісна
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Накаливания |
| Тип светильника | Подвесной |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет плафона | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота люстри | регулюється |
| Дiаметр плафону, мм | 130 |
| Довжина люстри | 1150 мм |
| Діаметр плафона | 130 мм |
| Источник света | 6 ламп Е27 |
| Количество ламп | 6 |
| Колір люстри | чорний |
| Комплектація лампочками | Нет |
| Комплектація лампою | Нет |
| Кількість плафонів | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Розмір кріплень до стелі | 100 мм (2 шт.) |
| Тип крепежа | стельове коло |
| Тип люстры | Подвесная |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цоколь | E27 |
Информация для заказа
- Цена: 2 557,80 ₴


