-13%

LED люстра 42W (1000), 3 режима света, белый
2 695 ₴
2 344,65 ₴
- В наличии
- Код: SLF0004500
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал люстри: метал + силікон
Колір: білий
Діаметр кільця: 1000 мм
Висота (макс.): 1200 мм
Стельове кріплення: коло 130 мм
Джерело світла: led стрічка (розташована всередині кільця)
Потужність: 42W+42W
Три режими кольору світла: теплий, холодний, нейтральний
Комплектація пультом: так
Тип люстри: підвісна
Колір: білий
Діаметр кільця: 1000 мм
Висота (макс.): 1200 мм
Стельове кріплення: коло 130 мм
Джерело світла: led стрічка (розташована всередині кільця)
Потужність: 42W+42W
Три режими кольору світла: теплий, холодний, нейтральний
Комплектація пультом: так
Тип люстри: підвісна
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светильника | Подвесной |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Висота (макс.) | 1200 мм |
| Диаметр кольца | 1000 мм |
| Діаметр, мм | 1000 |
| Источник света | led стрічка (розташована всередині кільця) |
| Комплектація пультом | Да |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал люстри | метал + силікон |
| Мощность | 42W+42W |
| Наявність пульта | Да |
| Потужність, W | 84W (42+42) |
| Стельове кріплення | коло 130 мм |
| Температура світла, К | регулюється |
| Тип крепежа | стельове коло |
| Тип люстры | Подвесная |
| Три режими кольору світла | теплий, холодний, нейтральний |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 2 344,65 ₴

