Матеріал люстри: метал + скло
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Колір плафона: коричневий
Кількість плафонів: 4
Розміри люстри: 500х500мм
Висота: 320мм
Стельове кріплення: коло 130мм (внутрішнє коло)
Джерело світла: 4 лампи Е27
Максимальна потужність лампочки: 40 Ватт
Комплектація лампочками: ні
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Колір плафона: коричневий
Кількість плафонів: 4
Розміри люстри: 500х500мм
Висота: 320мм
Стельове кріплення: коло 130мм (внутрішнє коло)
Джерело світла: 4 лампи Е27
Максимальна потужність лампочки: 40 Ватт
Комплектація лампочками: ні
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет плафона | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 320мм |
| Дiаметр плафону, мм | 130 |
| Діаметр плафона | 130 мм |
| Источник света | 4 лампи Е27 |
| Количество ламп | 4 |
| Комплектація лампочками | Нет |
| Комплектація лампою | Нет |
| Кількість плафонів | 4 |
| Максимальная мощность лампочки | 40 Ватт |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Матеріал плафона | скло |
| Розмір кріплення | 130 мм |
| Розміри люстри | 500х500мм |
| Стельове кріплення | коло 130мм (внутрішнє коло) |
| Тип крепежа | стельова планка |
| Цвет корпуса | Бронза |
| Цоколь | E27 |
Информация для заказа
- Цена: 2 122 ₴



