-13%

Люстра с 6 стеклянными плафонами, патрон E27, бронза/черный
2 695 ₴
2 344,65 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0004926
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: бронза
Колір плафона: чорний
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 6
Довжина люстри – 700 мм
Висота люстри – 200 мм
Стельова основа – 120 мм
Джерело світла - 6 ламп Е27
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Тип люстри – стельова
Колір люстри: бронза
Колір плафона: чорний
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 6
Довжина люстри – 700 мм
Висота люстри – 200 мм
Стельова основа – 120 мм
Джерело світла - 6 ламп Е27
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Тип люстри – стельова
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Накаливания |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота люстри | 200 мм |
| Дiаметр плафону, мм | 130 |
| Довжина люстри | 700 мм |
| Діаметр плафона | 130 мм |
| Источник света | 6 ламп Е27 |
| Количество ламп | 6 |
| Колір люстри | бронза |
| Комплектація лампочками | Нет |
| Комплектація лампою | Нет |
| Кількість плафонів | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Розмір кріплення | 120 мм |
| Стельова основа | 120 мм |
| Тип крепежа | стельова планка |
| Тип люстры | Потолочная |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цоколь | E27 |
Информация для заказа
- Цена: 2 344,65 ₴


