-13%

Люстра с 9 стеклянными плафонами, патрон G9, бронза/белый
3 920 ₴
3 410,40 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0004929
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Люстра модерн: 7529806-9 BRZ+WH
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: бронза
Колір плафона: білий
Діаметр плафона: 100 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 9
Висота люстри: макс. - 750мм (осьова трубка: 200мм + 300мм)
Діаметр люстри – 900 мм
Розмір кріплення до стелі – 120 мм
Джерело світла - 9 ламп G9
Максимальна потужність лампочки 40 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: бронза
Колір плафона: білий
Діаметр плафона: 100 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 9
Висота люстри: макс. - 750мм (осьова трубка: 200мм + 300мм)
Діаметр люстри – 900 мм
Розмір кріплення до стелі – 120 мм
Джерело світла - 9 ламп G9
Максимальна потужність лампочки 40 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Накаливания |
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота люстри | макс. - 750мм (осьова трубка: 200мм + 300мм) |
| Дiаметр плафону, мм | 100 |
| Діаметр люстри | 900 мм |
| Діаметр плафона | 100 мм |
| Источник света | 9 ламп G9 |
| Количество ламп | 9 |
| Колір люстри | бронза |
| Комплектація лампочками | Нет |
| Кількість плафонів | 9 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Розмір кріплення | 120 мм |
| Розмір кріплення до стелі | 120 мм |
| Тип крепежа | стельова планка |
| Тип светильника | підвісний на стрижні |
| Цвет корпуса | Бронза |
| Цоколь | G9 |
Информация для заказа
- Цена: 3 410,40 ₴

