-13%

Люстра с 6 стеклянными плафонами, патрон E27, бронза/черный
2 368 ₴
2 060,16 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0004940
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: бронза + чорний
Кількість плафонів - 6
Висота - 400/500/700 мм (регулюється)
Центральний стрижень - складовий (200+300 мм)
Діаметр люстри - 950 мм
Тип кріплення - стельовий коло (120 мм)
Кріплення до стелі колір - бронза
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 6 ламп Е27
Максимальна потужність лампочки 40 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: немає
Колір люстри: бронза + чорний
Кількість плафонів - 6
Висота - 400/500/700 мм (регулюється)
Центральний стрижень - складовий (200+300 мм)
Діаметр люстри - 950 мм
Тип кріплення - стельовий коло (120 мм)
Кріплення до стелі колір - бронза
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 6 ламп Е27
Максимальна потужність лампочки 40 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: немає
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Накаливания |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 400/500/700 мм (регулюється) |
| Дiаметр плафону, мм | 130 |
| Діаметр люстри | 950 мм |
| Источник света | 6 ламп Е27 |
| Количество ламп | 6 |
| Колір люстри | бронза + чорний |
| Комплектація лампочками | немає |
| Комплектація лампою | Нет |
| Кріплення до стелі колір | бронза |
| Кількість плафонів | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Матеріал плафона | скло |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Розмір кріплення | 120 мм |
| Тип крепежа | стельовий коло (120 мм) |
| Цвет корпуса | Бронза |
| Центральний стрижень | складовий (200+300 мм) |
| Цоколь | E27 |
Информация для заказа
- Цена: 2 060,16 ₴

