-13%

Люстра с 6 стеклянными плафонами, патрон E27, черный
1 878 ₴
1 633,86 ₴
- В наличии
- Код: SLF0005119
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: чорний
Колір плафона: чорний
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 6
Висота люстри: максимальна - 625мм (осьова трубка: 200мм+300мм)
Діаметр люстри – 830 мм
Розмір кріплення до стелі – 115 мм
Джерело світла - 6 ламп Е27
Максимальна потужність лампочки 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Колір люстри: чорний
Колір плафона: чорний
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 6
Висота люстри: максимальна - 625мм (осьова трубка: 200мм+300мм)
Діаметр люстри – 830 мм
Розмір кріплення до стелі – 115 мм
Джерело світла - 6 ламп Е27
Максимальна потужність лампочки 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Накаливания |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота люстри | максимальна - 625мм (осьова трубка: 200мм+300мм) |
| Дiаметр плафону, мм | 130 |
| Діаметр люстри | 830 мм |
| Діаметр плафона | 130 мм |
| Источник света | 6 ламп Е27 |
| Количество ламп | 6 |
| Колір люстри | чорний |
| Комплектація лампочками | Нет |
| Комплектація лампою | Нет |
| Кількість плафонів | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Розмір кріплення | 115 мм |
| Розмір кріплення до стелі | 115 мм |
| Тип крепежа | стельова планка |
| Тип светильника | підвісний на стрижні |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цоколь | E27 |
Информация для заказа
- Цена: 1 633,86 ₴


