-13%

Люстра с 24 стеклянными плафонами, патрон G9, золотой/прозрачный
10 778 ₴
9 376,86 ₴
- В наличии
- Код: SLF0005173
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: золото + прозорий
Кількість плафонів: 24
Розміри плафонів: 100мм, 120мм, 150мм.
Розмір люстри: 1150х300мм
Висота (макс.): 1300мм
Діаметр основи: стельове коло 100мм (1шт) + фіксатори 15мм (2шт)
Матеріал кріплення: метал
Джерело світла: 24 лампи G9
Комплектація лампочками: немає
Розмір упаковки: 102х102х21 (см)
Колір люстри: золото + прозорий
Кількість плафонів: 24
Розміри плафонів: 100мм, 120мм, 150мм.
Розмір люстри: 1150х300мм
Висота (макс.): 1300мм
Діаметр основи: стельове коло 100мм (1шт) + фіксатори 15мм (2шт)
Матеріал кріплення: метал
Джерело світла: 24 лампи G9
Комплектація лампочками: немає
Розмір упаковки: 102х102х21 (см)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светильника | Подвесной |
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (макс.) | 1300мм |
| Диаметр основы | стельове коло 100мм (1шт) + фіксатори 15мм (2шт) |
| Источник света | 24 лампи G9 |
| Количество ламп | 24 |
| Колір люстри | золото + прозорий |
| Комплектація лампочками | немає |
| Комплектація лампою | Нет |
| Кількість плафонів | 24 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Матеріал плафона | скло |
| Розмір люстри | 1150х300мм |
| Розмір упаковки | 102х102х21 (см) |
| Розміри плафонів | 100мм, 120мм, 150мм. |
| Тип крепежа | стельове коло |
| Цвет корпуса | золото |
| Цоколь | G9 |
Информация для заказа
- Цена: 9 376,86 ₴

