Джерело світла: LED
Потужність: 12W
Температура світла: 4000К (нейтральний)
Діаметри кілець: 360мм / 500мм / 360мм
Матеріал кілець: пластик
Висота (регулюється): 1000-2200мм
Стельове кріплення: коло 150мм
Потужність: 12W
Температура світла: 4000К (нейтральний)
Діаметри кілець: 360мм / 500мм / 360мм
Матеріал кілець: пластик
Висота (регулюється): 1000-2200мм
Стельове кріплення: коло 150мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (регулюється) | 1000-2200мм |
| Діаметри кілець | 360мм / 500мм / 360мм |
| Источник света | LED |
| Матеріал кілець | пластик |
| Мощность | 12W |
| Стельове кріплення | коло 150мм |
| Температура світла | 4000К (нейтральний) |
Информация для заказа
- Цена: 4 262,13 ₴



