-13%

Люстра с 15 стеклянными плафонами, патрон G9, белый
6 532 ₴
5 682,84 ₴
- В наличии
- Код: SLF0005278
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: білий + білий
Кількість плафонів - 15
Розміри плафонів: 100 мм, 120 мм, 150 мм.
Діаметр люстри - 800 мм
Висота регулюється: максимум 1300 мм
Кріплення: 100 мм + 15 мм (х2)
Джерело світла - 15 ламп G9
Комплектація лампочками: немає
Колір люстри: білий + білий
Кількість плафонів - 15
Розміри плафонів: 100 мм, 120 мм, 150 мм.
Діаметр люстри - 800 мм
Висота регулюється: максимум 1300 мм
Кріплення: 100 мм + 15 мм (х2)
Джерело світла - 15 ламп G9
Комплектація лампочками: немає
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светильника | Подвесной |
| Цвет | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота регулюється | максимум 1300 мм |
| Діаметр люстри | 800 мм |
| Источник света | 15 ламп G9 |
| Количество ламп | 15 |
| Колір люстри | білий + білий |
| Комплектація лампочками | немає |
| Крепеж | 100 мм + 15 мм (х2) |
| Кількість плафонів | 15 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Матеріал плафона | скло |
| Розмір кріплення | 100 мм |
| Розміри плафонів | 100 мм, 120 мм, 150 мм. |
| Тип крепежа | стельове коло |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цоколь | G9 |
Информация для заказа
- Цена: 5 682,84 ₴


