Кількість плафонів: 1
Розмір плафона: 600*480*350 мм
Довжина кабелю: 1500 мм
Матеріал плафона: високомолекулярний полімер
Стельова основа: 120 мм
Цоколь: Е27*1
Розмір плафона: 600*480*350 мм
Довжина кабелю: 1500 мм
Матеріал плафона: високомолекулярний полімер
Стельова основа: 120 мм
Цоколь: Е27*1
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светильника | Подвесной |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина кабеля | 1500 мм |
| Кількість плафонів | 1 |
| Матеріал плафона | високомолекулярний полімер |
| Розмір плафона | 600*480*350 мм |
| Стельова основа | 120 мм |
| Цоколь | Е27*1 |
Информация для заказа
- Цена: 5 062 ₴



