-13%

Настенное бра на 2 стеклянных плафона, патрон E27, черный/прозрачный
1 552 ₴
1 350,24 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0005569
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бра 756WPR150F-2 BK+CL
Матеріал: метал + скло
Колір: чорний + прозорий
Плафон: 150 мм (скло)
Довжина (від стіни): 135мм (без плафона)
Кріплення: 380х50х25мм
Джерело світла: 2 лампи Е27
Максимальна потужність лампочки: 40 W
Лампочок в комплекті немає
Кут нахилу регулюється
Матеріал: метал + скло
Колір: чорний + прозорий
Плафон: 150 мм (скло)
Довжина (від стіни): 135мм (без плафона)
Кріплення: 380х50х25мм
Джерело світла: 2 лампи Е27
Максимальна потужність лампочки: 40 W
Лампочок в комплекті немає
Кут нахилу регулюється
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светильника | Настенный |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Дiаметр плафону, мм | 150 |
| Довжина (від стіни) | 135мм (без плафона) |
| Источник света | 2 лампи Е27 |
| Количество ламп | 2 |
| Комплектація лампою | Нет |
| Крепеж | 380х50х25мм |
| Максимальная мощность лампочки | 40 W |
| Материал | метал + скло |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал плафона | скло |
| Плафон | 150 мм (скло) |
| Розмір кріплення | 380 мм |
| Тип крепежа | стельова планка |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цоколь | E27 |
Информация для заказа
- Цена: 1 350,24 ₴



