-13%

Люстра с 2 стеклянными плафонами, патрон E27, хром/черный
1 022 ₴
889,14 ₴
- В наличии
- Код: SLF0005584
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал: метал + скло
Колір: хром
Колір плафона: чорний
Кількість плафонів – 2
Діаметр плафона: 120 мм
Довжина люстри: 480 мм
Висота люстри: 280 мм
Діаметр кріплення: 100мм.
Джерело світла - 2 лампи Е27
Максимальна потужність лампочки: 40 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Колір: хром
Колір плафона: чорний
Кількість плафонів – 2
Діаметр плафона: 120 мм
Довжина люстри: 480 мм
Висота люстри: 280 мм
Діаметр кріплення: 100мм.
Джерело світла - 2 лампи Е27
Максимальна потужність лампочки: 40 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Накаливания |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Хром |
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота люстри | 280 мм |
| Дiаметр плафону, мм | 120 |
| Диаметр крепления | 100мм. |
| Довжина люстри | 480 мм |
| Діаметр плафона | 120 мм |
| Источник света | 2 лампи Е27 |
| Количество ламп | 2 |
| Комплектація лампочками | Нет |
| Кількість плафонів | 2 |
| Максимальная мощность лампочки | 40 Ватт |
| Материал | метал + скло |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал плафона | скло |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Тип крепежа | стельове коло |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цоколь | E27 |
Информация для заказа
- Цена: 889,14 ₴


