-13%

Люстра с 4 стеклянными плафонами, патрон E27, черный
2 205 ₴
1 918,35 ₴
- В наличии
- Код: SLF0005593
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: чорний
Колір плафона: чорний
Кількість плафонів – 4
Діаметр плафонів: 130мм (3 шт.), 150мм (1 шт.)
Матеріал плафона: скло
Довжина люстри – 1250 мм
Висота люстри: 750 мм ( 550 мм ; 450 мм )
Розмір кріплення до стелі – 130 мм (внутрішній)
Джерело світла - 4 лампочки Е27
Максимальна потужність лампочки 40 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Колір люстри: чорний
Колір плафона: чорний
Кількість плафонів – 4
Діаметр плафонів: 130мм (3 шт.), 150мм (1 шт.)
Матеріал плафона: скло
Довжина люстри – 1250 мм
Висота люстри: 750 мм ( 550 мм ; 450 мм )
Розмір кріплення до стелі – 130 мм (внутрішній)
Джерело світла - 4 лампочки Е27
Максимальна потужність лампочки 40 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Накаливания |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота люстри | 750 мм ( 550 мм ; 450 мм ) |
| Довжина люстри | 1250 мм |
| Діаметр плафонів | 130мм (3 шт.), 150мм (1 шт.) |
| Источник света | 4 лампочки Е27 |
| Количество ламп | 4 |
| Колір люстри | чорний |
| Комплектація лампочками | Нет |
| Комплектація лампою | Нет |
| Кількість плафонів | 4 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Розмір кріплення | 130 мм |
| Розмір кріплення до стелі | 130 мм (внутрішній) |
| Тип крепежа | стельове коло |
| Тип светильника | підвісний на стрижні |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цоколь | E27 |
Информация для заказа
- Цена: 1 918,35 ₴


