-13%

Люстра с 5 стеклянными плафонами, патрон E27, черный
2 368 ₴
2 060,16 ₴
- В наличии
- Код: SLF0005595
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал люстри: метал
Колір: чорний + чорний
Довжина люстри – 1250 мм
Висота люстри: 580мм / 880мм (осьова трубочка: 300+300мм)
Діаметр плафонів: 130мм (4 шт.), 150мм (1 шт.)
Матеріал плафона: скло
Розмір кріплення до стелі: 130 мм (внутрішній)
Джерело світла: 5 лампочок Е27
Максимальна потужність лампочки: 40 Ватт
Комплектація лампочками: ні
Колір: чорний + чорний
Довжина люстри – 1250 мм
Висота люстри: 580мм / 880мм (осьова трубочка: 300+300мм)
Діаметр плафонів: 130мм (4 шт.), 150мм (1 шт.)
Матеріал плафона: скло
Розмір кріплення до стелі: 130 мм (внутрішній)
Джерело світла: 5 лампочок Е27
Максимальна потужність лампочки: 40 Ватт
Комплектація лампочками: ні
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота люстри | 580мм / 880мм (осьова трубочка: 300+300мм) |
| Довжина люстри | 1250 мм |
| Діаметр плафонів | 130мм (4 шт.), 150мм (1 шт.) |
| Источник света | 5 лампочок Е27 |
| Количество ламп | 5 |
| Комплектація лампочками | Нет |
| Комплектація лампою | Нет |
| Максимальная мощность лампочки | 40 Ватт |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Розмір кріплення до стелі | 130 мм (внутрішній) |
| Тип крепежа | стельове коло |
| Тип светильника | підвісний на стрижні |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цоколь | E27 |
Информация для заказа
- Цена: 2 060,16 ₴


