-13%

Люстра с 5 стеклянными плафонами, патрон E27, золотой/белый
2 368 ₴
2 060,16 ₴
- В наличии
- Код: SLF0005597
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Люстра 7529906-5 GOLD+WH
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: золото
Колір плафона: білий
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів: 5
Висота люстри: 400/500/700 мм (осьова трубка: 200мм + 300мм)
Довжина люстри: 900 мм
Стельове кріплення: 100 мм
Джерело світла: 5 ламп Е27
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: золото
Колір плафона: білий
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів: 5
Висота люстри: 400/500/700 мм (осьова трубка: 200мм + 300мм)
Довжина люстри: 900 мм
Стельове кріплення: 100 мм
Джерело світла: 5 ламп Е27
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Накаливания |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота люстри | 400/500/700 мм (осьова трубка: 200мм + 300мм) |
| Дiаметр плафону, мм | 130 |
| Довжина люстри | 900 мм |
| Діаметр плафона | 130 мм |
| Источник света | 5 ламп Е27 |
| Количество ламп | 5 |
| Колір люстри | золото |
| Комплектація лампочками | Нет |
| Комплектація лампою | Нет |
| Кількість плафонів | 5 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Розмір кріплення | 100 мм |
| Стельове кріплення | 100 мм |
| Тип крепежа | стельове коло |
| Тип светильника | підвісний на стрижні |
| Форма лампочки | Куля G45 |
| Цвет корпуса | золото |
| Цоколь | E27 |
Информация для заказа
- Цена: 2 060,16 ₴


