-13%

LED люстра 70W(35+35W) (600), черный
2 042 ₴
1 776,54 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0005604
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Джерело світла: LED
Потужність: 70W (35+35W)
Висота (макс.): 1600мм
Діаметри кілець: 470мм, 550мм, 600мм
Основа: 150х30мм
Матеріал камінців: акрил
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Потужність: 70W (35+35W)
Висота (макс.): 1600мм
Діаметри кілець: 470мм, 550мм, 600мм
Основа: 150х30мм
Матеріал камінців: акрил
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (макс.) | 1600мм |
| Діаметри кілець | 470мм, 550мм, 600мм |
| Источник света | LED |
| Матеріал камінців | акрил |
| Мощность | 70W (35+35W) |
| Основа | 150х30мм |
| Температура світла регулюється | пульт; додаток для Android та iOS |
Информация для заказа
- Цена: 1 776,54 ₴


