-13%

LED люстра 84W(42+42W), золотой
8 084 ₴
7 033,08 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0005610
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Джерело світла: LED
Потужність: 84W (42+42W)
Висота (макс.): 1600мм
Розміри підвісів:
430х350х90мм
630х500х90мм
Основа: 200х35мм (кріплення - хрестовина)
Матеріал камінців: скло
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Потужність: 84W (42+42W)
Висота (макс.): 1600мм
Розміри підвісів:
430х350х90мм
630х500х90мм
Основа: 200х35мм (кріплення - хрестовина)
Матеріал камінців: скло
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (макс.) | 1600мм |
| Источник света | LED |
| Матеріал камінців | скло |
| Мощность | 84W (42+42W) |
| Основа | 200х35мм (кріплення - хрестовина) |
| Розміри підвісів | 430х350х90мм; 630х500х90мм |
| Температура світла регулюється | пульт; додаток для Android та iOS |
Информация для заказа
- Цена: 7 033,08 ₴


