-13%

LED люстра 36W(18+18W) (1000)
3 920 ₴
3 410,40 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0005613
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Джерело світла: LED
Потужність: 36W (18+18W)
Висота (макс.): 1350мм
Розміри підвіса: 1000х90х90мм
Основа: 600х60х40мм (планка 590мм)
Матеріал камінців: скло
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Потужність: 36W (18+18W)
Висота (макс.): 1350мм
Розміри підвіса: 1000х90х90мм
Основа: 600х60х40мм (планка 590мм)
Матеріал камінців: скло
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (макс.) | 1350мм |
| Источник света | LED |
| Матеріал камінців | скло |
| Мощность | 36W (18+18W) |
| Основа | 600х60х40мм (планка 590мм) |
| Розміри підвіса | 1000х90х90мм |
| Температура світла регулюється | пульт; додаток для Android та iOS |
Информация для заказа
- Цена: 3 410,40 ₴


