Джерело світла: LED
Потужність: 34W (17+17W)
Висота (макс.): 1200мм
Розміри кілець:
240х30мм
480х30мм
Основа: 180х40мм (планка 120мм)
Матеріал камінців: скло
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Потужність: 34W (17+17W)
Висота (макс.): 1200мм
Розміри кілець:
240х30мм
480х30мм
Основа: 180х40мм (планка 120мм)
Матеріал камінців: скло
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (макс.) | 1200мм |
| Источник света | LED |
| Матеріал камінців | скло |
| Мощность | 34W (17+17W) |
| Основа | 180х40мм (планка 120мм) |
| Розміри кілець | 240х30мм; 480х30мм |
| Температура світла регулюється | пульт; додаток для Android та iOS |
Информация для заказа
- Цена: 4 191,66 ₴



