Джерело світла: LED
Потужність: 82W (41+41W)
Висота (макс.): 1350мм
Розміри кілець:
300х60мм
480х60мм
680х60мм
Основа: 230х40мм (планка 190мм)
Матеріал камінців: скло
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Потужність: 82W (41+41W)
Висота (макс.): 1350мм
Розміри кілець:
300х60мм
480х60мм
680х60мм
Основа: 230х40мм (планка 190мм)
Матеріал камінців: скло
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (макс.) | 1350мм |
| Источник света | LED |
| Матеріал камінців | скло |
| Мощность | 82W (41+41W) |
| Основа | 230х40мм (планка 190мм) |
| Розміри кілець | 300х60мм; 480х60мм; 680х60мм |
| Температура світла регулюється | пульт; додаток для Android та iOS |
Информация для заказа
- Цена: 8 524,26 ₴



