-13%

LED люстра 34W(17+17W), золотой
5 471 ₴
4 759,77 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0005621
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Джерело світла: LED
Потужність: 34W (17+17W)
Висота (макс.): 1200мм
Розміри одного підвіса: 580х50мм
Основа: 180х40мм (планка 120мм)
Матеріал камінців: скло
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Потужність: 34W (17+17W)
Висота (макс.): 1200мм
Розміри одного підвіса: 580х50мм
Основа: 180х40мм (планка 120мм)
Матеріал камінців: скло
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (макс.) | 1200мм |
| Источник света | LED |
| Матеріал камінців | скло |
| Мощность | 34W (17+17W) |
| Основа | 180х40мм (планка 120мм) |
| Розміри одного підвіса | 580х50мм |
| Температура світла регулюється | пульт; додаток для Android та iOS |
Информация для заказа
- Цена: 4 759,77 ₴


