-13%

LED люстра 40W (800), 3 режима света, белый
14 208 ₴
12 360,96 ₴
- В наличии
- Код: SLF0005761
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Люстра LED
Джерело світла: LED 40W
Три режими: теплий, холодний, нейтральний
(пульт)
Діаметр підвіса: 800мм
Висота підвіса: 950мм
Довжина кабелю: 1800 мм
Матеріал каркасу: метал
Стельова основа: 150*70мм
Джерело світла: LED 40W
Три режими: теплий, холодний, нейтральний
(пульт)
Діаметр підвіса: 800мм
Висота підвіса: 950мм
Довжина кабелю: 1800 мм
Матеріал каркасу: метал
Стельова основа: 150*70мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Тип светильника | Подвесной |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Висота підвіса | 950мм |
| Длина кабеля | 1800 мм |
| Діаметр підвіса | 800мм |
| Діаметр, мм | 800 |
| Источник света | LED 40W |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Потужність, W | 40W |
| Стельова основа | 150*70мм |
| Температура світла, К | регулюється |
| Тип крепежа | стельова планка |
| Три режими | теплий, холодний, нейтральний |
Информация для заказа
- Цена: 12 360,96 ₴


