-13%

LED люстра 25W (600), 3 режима света, золотой
7 921 ₴
6 891,27 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0005762
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Люстра LED
Джерело світла: LED 25W
Три режими: теплий, холодний, нейтральний
(пульт)
Діаметр люстри: 600мм
Висота люстри: 780мм
Довжина кабелю: 1400 мм
Матеріал каркасу: метал
Стельова основа: 115*60мм
Джерело світла: LED 25W
Три режими: теплий, холодний, нейтральний
(пульт)
Діаметр люстри: 600мм
Висота люстри: 780мм
Довжина кабелю: 1400 мм
Матеріал каркасу: метал
Стельова основа: 115*60мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Тип светильника | Подвесной |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Висота люстри | 780мм |
| Длина кабеля | 1400 мм |
| Діаметр люстри | 600мм |
| Діаметр, мм | 600 |
| Источник света | LED 25W |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Потужність, W | 25W |
| Стельова основа | 115*60мм |
| Температура світла, К | регулюється |
| Тип крепежа | стельова планка |
| Три режими | теплий, холодний, нейтральний |
| Цвет корпуса | золото |
Информация для заказа
- Цена: 6 891,27 ₴


