-13%

Светильник патрон E27 (280), черный/хром
4 655 ₴
4 049,85 ₴
- В наличии
- Код: SLF0005981
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал: метал + акрил
Колір: чорний хром
Колір плафона: чорний хром
Діаметр плафона: 280 мм
Матеріал плафона: акрил
Висота: 520мм
Діаметр основи: 115мм
Довжина провода (загальна): 1400мм
Довжина провода (до вимикача): 500мм
Джерело світла: 1 лампа Е27
Комплектація лампочками: немає
Колір: чорний хром
Колір плафона: чорний хром
Діаметр плафона: 280 мм
Матеріал плафона: акрил
Висота: 520мм
Діаметр основи: 115мм
Довжина провода (загальна): 1400мм
Довжина провода (до вимикача): 500мм
Джерело світла: 1 лампа Е27
Комплектація лампочками: немає
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Дiаметр плафону, мм | 280 |
| Диаметр основы | 115мм |
| Довжина провода (до вимикача) | 500мм |
| Довжина провода (загальна) | 1400мм |
| Діаметр плафона | 280 мм |
| Источник света | 1 лампа Е27 |
| Количество ламп | 1 |
| Комплектація лампочками | немає |
| Комплектація лампою | Нет |
| Материал | метал + акрил |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал плафона | акрил |
| Тип светильника | настільний |
| Цвет корпуса | чорний хром |
| Цвет плафона | чорний хром |
| Цоколь | E27 |
| Основные | |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Тип | Настольная лампа |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 520.0 |
Информация для заказа
- Цена: 4 049,85 ₴


