-13%

Люстра с 16 стеклянными плафонами, патрон G9, золотой
6 532 ₴
5 682,84 ₴
- Готово к отправке
- Код: SLF0006046
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Люстра 7841020-16 DDG+CL
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: золото
Колір плафона: прозорий
Діаметр плафона: 100 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 16
Висота люстри: - 450 мм (осьова трубка:300мм)
Довжина люстри – 900 мм
Розмір кріплення до стелі – 100 мм
Джерело світла - 16 ламп G9
Комплектація лампочками: ні
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: золото
Колір плафона: прозорий
Діаметр плафона: 100 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 16
Висота люстри: - 450 мм (осьова трубка:300мм)
Довжина люстри – 900 мм
Розмір кріплення до стелі – 100 мм
Джерело світла - 16 ламп G9
Комплектація лампочками: ні
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота люстри | 450 мм (осьова трубка:300мм) |
| Дiаметр плафону, мм | 100 |
| Длина | 900мм |
| Довжина люстри | 900 мм |
| Діаметр плафона | 100 мм |
| Источник света | 16 ламп G9 |
| Количество ламп | 16 |
| Колір люстри | золото |
| Комплектація лампочками | Нет |
| Комплектація лампою | Нет |
| Кількість плафонів | 16 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Розмір кріплення | 100 мм |
| Розмір кріплення до стелі | 100 мм |
| Тип крепежа | стельова планка |
| Тип светильника | підвісний на стрижні |
| Цвет корпуса | золото |
| Цоколь | G9 |
Информация для заказа
- Цена: 5 682,84 ₴


