Натсінний світильник
Матеріал люстри: метал+скло
Колір : золото
Розмір світильника (д.ш.в.): 260*150*180мм
Плафон 150 мм
Основа: 100*25мм
Тип кріплення: планка 90 мм
Матеріал кріплення: метал
Тип світильника: накладний
Джерело світла: Е27
Матеріал люстри: метал+скло
Колір : золото
Розмір світильника (д.ш.в.): 260*150*180мм
Плафон 150 мм
Основа: 100*25мм
Тип кріплення: планка 90 мм
Матеріал кріплення: метал
Тип світильника: накладний
Джерело світла: Е27
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светильника | Настенный |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Дiаметр плафону, мм | 150 |
| Источник света | Е27 |
| Количество ламп | 1 |
| Комплектація лампою | Нет |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал люстри | метал+скло |
| Матеріал плафона | скло |
| Основа | 100*25мм |
| Плафон | 150 мм |
| Розмір кріплення | 100 мм |
| Розмір світильника (д.ш.в.) | 260*150*180мм |
| Тип крепежа | планка 90 мм |
| Цвет корпуса | Бронза |
| Цоколь | E27 |
Информация для заказа
- Цена: 653 ₴




