-13%

LED люстра 16W (1200), 3000K, бронза
3 022 ₴
2 629,14 ₴
- В наличии
- Код: SLF0006134
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Люстра LED
Джерело світла: LED
Потужність: 16W
Температура світла: 3000K
Розмір: 1200*100 мм
Висота: 1100мм
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: бронзовий
Кріплення до стелі: 120*40мм (планка 90мм)
Тип лампи: стельова підвісна
Джерело світла: LED
Потужність: 16W
Температура світла: 3000K
Розмір: 1200*100 мм
Висота: 1100мм
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: бронзовий
Кріплення до стелі: 120*40мм (планка 90мм)
Тип лампи: стельова підвісна
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светильника | Подвесной |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Высота | 1100мм |
| Длина | 1200мм |
| Источник света | LED |
| Колір люстри | бронзовий |
| Кріплення до стелі | 120*40мм (планка 90мм) |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал люстри | метал |
| Мощность | 16W |
| Потужність, W | 16W |
| Размер | 1200*100 мм |
| Температура світла | 3000K |
| Температура світла, К | 3000K |
| Тип крепежа | стельова планка |
| Тип лампы | стельова підвісна |
| Цвет корпуса | Бронза |
Информация для заказа
- Цена: 2 629,14 ₴


