-2%

Світильник настінний світлодіодний "RODOS-12" 12W 4000K білий (Horoz Electric)
2 238 ₴
2 193,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: 029-004-0012-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Светильник настенный "RODOS-12" 12W (білий)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | метал + пластик |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 480 мм * 58 мм * 80 мм |
| Світловий потік | 950 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 4000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 193,24 ₴

