
Світильник сходовий врізний LED "GOLD" 3W 4200K з датчиком (Horoz Electric)
184 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 079-025-0003-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник сходовий LED "GOLD" 3W (з датчиком)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | вбудований датчик руху на 130°; має в комплекті коробку для зовнішнього монтажу; |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 3 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 86 мм * 86 мм * 40 мм |
| Світловий потік | 240 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184 ₴

