
Світильник підсвітка дзеркал-картин LED "SUMRU-12" 12W 4200K хром (Horoz Electric)
837 ₴
- Немає в наявності
- Код: 040-011-0012-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підсвітка дзеркал-картин LED "SUMRU-12" 12W 4200K хром
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ступінь захисту, IP | IP45 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 425 мм * 90 мм |
| Світловий потік | 1135 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Хром |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 837 ₴

