-2%

Світильник підсвітка дзеркал-картин LED "SUNA-15" 15W 4200K (Horoz Electric)
1 252 ₴
1 226,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: 040-015-0015-10
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсвітка дзеркал-картин LED "SUNA-15" 15W 4200K
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ступінь захисту, IP | IP45 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | діаметр основи — 114 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | метал + пластик |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 100 - 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 590 мм |
| Світловий потік | 1200 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Хром |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 226,96 ₴


