
Світильник світлодіодний врізний настінно-стельовий UNI-2-R18W-5 18W круглий 5000K (Біом)
107 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00022815
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Назва | Світильник світлодіодний врізний Biom настінно-стельовий UNI-2-R18W-5 18Вт круглий 5000К |
|---|---|
| Потужність | 18 W |
| Форма світильника | Круглі |
| Температура світла | 5000 К |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Еквівалентна потужність | 162 W |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світловий потік | 1800 Lm |
| Світлова віддача | 100 Lm/W |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Кут світіння, ° | 180 |
| Вид монтажу | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 119x16 |
| Розмір посадковий | 50-110 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Клас захисту | IP20 |
| Тип управління | - |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Пульт управління в комплекті | Ні |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Колір плафона | Білий |
| Колір арматури | Білий |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Матеріал арматури | Алюміній |
| Форма плафона | Коло |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 119x16 |
| Еквівалентна потужність | 162 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 180 |
| Матеріал арматури | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 18 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розмір посадковий | 50-110 |
| Світлова видатність | 100 Lm/W |
| Світловий потік | 1800 Lm |
| Спосіб включення | Без вімікача |
| Температура світла | 5000 К |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Тип керування | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Основні атрибути | |
| Колір плафона | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 ₴








