
Світильник-люстра з пультом світлодіодний SMART SML-R06-50/2 3000-6000K 50W стельовий (Біом)
1 084 ₴
1 051,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00018719
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-R06-50/2 належить до групи розумних приладів, якими можна віддалено керувати, використовуючи пульт. Прибір має круглу форму і пофарбований у лаконічний білий колір. Залежно від параметрів температури кольорів, світло розсіювання може бути ближче до холодного або топічного тону в діапазоні 3000-6 000 К.
Світильник має потужність 50 Вт, але за рівнем забезпеченої освіченості можна порівняти з приладом на 450 Вт. Його фактичний світловий потік дорівнює 3800 лм, а світловіддача дорівнює 76 лм/Вт. Застосовуючи індивідуальні лінзи для диодів, виробник досяг кутів розсіювання світла близько 170 градусів.
Арматурна частина світильника виготовлена з тепловідводного металу, а плафон — з полікарбонату. Діаметр приладу 450 мм, товщина дорівнює 65 мм. Вагомим терміном експлуатації є близько 40 тисяч годин.
Інфрачервоний пульт поширює сигнал в радіусі п'яти метрів і має розмір 148 x39 мм. Для його харчування потрібні 2 батарейки типу ААА.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 70 |
| Бренд | BIOM |
| Габаритний розмір, мм | 450х65 |
| Еквівалентна потужність | 450 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Потужність | 50 W |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 4000 Lm |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного керування |
| Температура світла | 3000-6000 K |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | Інфрачервоний (IR) |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
| Колір світіння | Холодний-Нейтральний-Теплий |
- Ціна: 1 051,48 ₴







