
Неонова стрічка світлодіодна біла холодна 12В силікон 6х12 - smd2835 120LED/m 11W/m IP65
161 ₴/м
Мінімальне замовлення — 3 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 1022851
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Неонова стрічка світлодіодна біла 12V силікон 6х12 TLD-P - smd2835 120LED/m IP65, 1м.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Світлодіодний гнучкий неон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Висота | 12 мм |
| Клас якості | Professional |
| Кількість метрів у котушці | 10 |
| Кількість світлодіодів | 120 Led/m |
| Кратність різання | 1 м |
| Потужність | 11 W/m |
| Робоча температура | від -25 до 30 °C |
| Робоча напруга | 12 V |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Світловий потік на метр | 225 Lm/m |
| Температура світіння | 15300 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Ширина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 3 м



