-5%

Блок живлення для світлодіодних стрічок LED 12V MN 10A 120W IP20
375 ₴
356,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1013366
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для світлодіодних стрічок LED 12V MN 10A 120W IP20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 180-264 В |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Габарити | 110*78*35 мм |
| Гарантійний термін | 1 |
| Клас захисту | IP20 |
| Клас якості | Professional |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип корпусу | перфорований |
| Струм на вході | 10 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 356,25 ₴




