
Неонова стрічка світлодіодна біла холодна 12В 8х16 - smd2835 120LED/m 6W/m IP65
121 ₴/м
Мінімальне замовлення — 3 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1018090
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Неонова стрічка світлодіодна біла 12V 8х16 TLD-S - smd2835 120LED/m 6W/m IP65, 1м.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Світлодіодний гнучкий неон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Висота | 16 мм |
| Клас якості | Standart |
| Кількість метрів у котушці | 25 |
| Кількість світлодіодів | 120 Led/m |
| Кратність різання | 2,5 см |
| Потужність | 6 W/m |
| Робоча температура | від -25 до 30 °C |
| Робоча напруга | 12 V |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Світловий потік на метр | 185 Lm/m |
| Температура світіння | 11200 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 3 м



