
Контролер світлодіодний (LED) RGBW OEM 24A-2.4G-Touch білий 6A*4канала (Біом)
540 ₴
523,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00003833
Контролер RGBW OEM 24А-2.4G-Touch застосовується для управління колірною гамою, яскравістю світіння та попередньо встановленими виробником програмними режимами роботи світлодіодних стрічок. Дана модель має чотири канали, кожен з силою струму у 6 А. Потужність виробу дорівнює 288 Вт, робоча напруга становить 12 В.
Контролер поставляється споживачам разом з пультом дистанційного керування. Управління здійснюється по радіосигналу. На пульті є набір сенсорних кнопок та колірне кільце для плавного підбору відтінку світіння. Число зон управління моделі – 1.
Контролер виконаний на стандартному рівні виконання. Гарантійний термін на нього становить 6 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00003833 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Потужність | 288 W |
| Назва | Контролер RGBW OEM 24А-2.4G-Touch білий (6A*4канала) |
| Наявність | В наявності |
| Пульт керування | Сенсорний |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | RGB контролери 12V |
| Стан товару | Новий |
| Тип керування | Радіо (RF) |
| Ток | 24A (6A/канал) |
| Ціна | 12.32 |
| Число каналів | 4 канали |
- Ціна: 523,80 ₴



